OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

V letošní sezoně je pro Vás připraveno:

Exkurze historií sklářské výroby a  prohlídka farmy

U nás se můžete pokochat nejen kozičkami, kozlíky a jejich mláďaty, ale také ovečkami, berany a jejich mláďaty, dále prasaty, krávami, drobnou drůbeží, alpakami a oslicí. Ozdobou naší farmy je páv. V našem areálu se nachází i ukázka historie výroby skleněných perlí, kterou je možno zhlédnout po zakoupení vstupenky.

Exkurze probíhají vždy ve všední dny minimálně od 10 platících osob. Exkurze je rozdělena na dvě části, a to na část sklářskou a zemědělskou. V první části prohlídky je ukázka z historie výroby skleněných perlí, při které se Vám stručně představí jednotlivé fáze výroby. Ve druhé části máte možnost dozvědět se informace o naší farmě a chovaných zvířatech.
  


Okružní jízdy vyhlídkovým vláčkem

Jízdu vláčkem pro Vás připravujeme hned ve dvou okruzích. Každý okruh začíná u nás na farmě a končí na tomtéž místě, rozdíl spočívá v návštěvě různorodých a zajímavých míst.
I. okruh Vám nabízí možnost prohlédnout si Kittelův areál na Krásné.
II.* okruh Vás vláček dopraví k rozhledně na Černé Studnici a při zpáteční cestě Vás jistě potěší prohlídka Kittelova areálu.

*Okruh číslo II je pouze na objednávku celé soupravy vláčku, kterou lze obsadit max. 36 osobami.

Řemeslnou dílnu

Řemeslná dílna je místem pro milovníky skleněných perliček, šikovné děti i jejich rodiče a v neposlední řadě i pro lidi, kteří si s radostí vytvoří vlastní výrobek.

- Tvorba obrázků pomocí skleněné drti a mozaikových perliček.
- Výroba vlastního podtácku nebo krabičky za pomoci mozaikových kostiček.
- Možnost si dle libosti vyrobit originální bižuterii, například prstýnky, náramky, náhrdelníky či náušnice.


Dále si zde můžete zakoupit skleněné perličky, drtě, mozaikové kostičky, cvrnkací kuličky, kleště
a různé bižuterní komponenty.
Občerstvení „U Husy“

Občerstvení uvnitř areálu Vám nabízí možnost ochutnat regionální jídla a speciality naší farmy.Prodejnu našich výrobků

Stejně jako předchozí roky, i letos pro Vás bude otevřena naše firemní prodejna. Prodejna je specializována na prodej a ochutnávku našich vlastních výrobků, součástí sortimentu jsou i Moštěnické sirupy, nápoje firmy Kittl s. r. o., kozí kosmetika La Chévre a určité množství upomínkových předmětů s faremní tematikou.