OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Na sezónu 2018 pro Vás připravujeme:

Exkurze sklářské výroby a farmy

U nás se můžete pokochat nejen kozičkami, kozlíky a jejich mláďaty, ale také ovečkami, berany a jejich mláďaty, dále prasaty, krávami, drobnou drůbeží, alpakami a oslicí. Ozdobou naší farmy je páv. V našem areálu se nachází i výroba skleněných perlí, kterou je možno zhlédnout po zakoupení vstupenky.
Exkurze probíhají vždy ve všední dny minimálně od 10 platících osob. Exkurze je rozdělena na dvě části, a to na část sklářskou a zemědělskou. V první části se prochází samotnou výrobou skleněných perlí, při které se Vám krok za krokem představí jednotlivé fáze výroby. Ve druhé části máte možnost dozvědět se informace o naší farmě a zvířatech.

Okružní jízdy vláčkem

Jízdu vláčkem pro Vás připravujeme hned ve třech okruzích. Každý okruh začíná u nás na farmě a končí na tomtéž místě, rozdíl spočívá v návštěvě různorodých a zajímavých míst.
I. okruh Vám nabízí možnost prohlédnout si Kittelův areál na Krásné.
II. okruh vede do pivovaru Rezek v Zásadě, kde budete seznámeni s procesem výroby piva.
III. okruh Vás vláček dopraví k rozhledně na Černé Studnici a při zpáteční cestě Vás jistě potěší prohlídka Kittelova areálu.

Řemeslnou dílnu

Řemeslná dílna je místem pro milovníky skleněných perliček, šikovné děti i jejich rodiče a v neposlední řadě i pro lidi, kteří si s radostí vytvoří vlastní výrobek.

- Tvorba obrázků pomocí skleněné drti a mozaikových perliček.
- Výroba vlastního podtácku nebo krabičky za pomoci mozaikových kostiček.
- Možnost si dle libosti vyrobit originální bižuterii, například prstýnky, náramky, náhrdelníky či náušnice.

Dále si zde můžete zakoupit skleněné perličky, drtě, mozaikové kostičky, cvrnkací kuličky, kleště a různé bižuterní komponenty.

Novinka roku 2018 - tvoření obrázků či bižuterie za pomoci ovčí vlny. Naturální či obarvenou ovčí vlnu budete moci lepit či plstit do Vámi požadovaného tvaru.

Občerstvení „U Husy“

Občerstvení uvnitř areálu Vám nabízí možnost ochutnat regionální jídla a speciality naší farmy.

Prodejnu našich výrobků

Stejně jako předchozí roky, i letos pro Vás bude otevřena naše firemní prodejna. Prodejna je specializována na prodej a ochutnávku našich vlastních výrobků, součástí sortimentu jsou i Moštěnické sirupy, nápoje firmy Kittl s. r. o., kozí kosmetika La Chévre a určité množství upomínkových předmětů s faremní tematikou.