Jezdíte s námi už od roku 2004!

Vydejte se s námi na projížďku vyhlídkovým vláčkem naší krásnou obcí a jejím okolím.


Po zakoupení vstupenky Vás čeká příjemný zážitek z této jízdy.

png-koza.png

Trasa začíná zde u nás na farmě. Provezeme Vás půvabnými vesničkami a krásnou krajinou v podhůří Jizerských hor a Krkonoš.

png-kitteluv-dum.png

Při první zastávce na Krásné můžete navštívit známý Kittelův dům a jeho areál s možností prohlídky. Vláček dále pokračuje, až na vrchol Černostudničního hřebene.

Zde se nachází vyhlídková restaurace Petřín, ze které je možné vidět široké okolí včetně města Jablonce n. N., nebo si jen můžete dát něco dobrého v místní restauraci.

Poté už Vás čeká cesta zpět k nám na farmu.

VÝLUKY VLÁČKU

•  4. srpna 2024 nejede spoj č. 3 v 15:00!

•  ve dnech 10. a 17. srpna 2024 vláček z technických důvodů nejezdí!

Historie vláčku v Pěnčíně

Po zakoupení prvního vláčku v roce 2004 a nárůstu počtu cestujících jsme zakoupili i vláček druhý. Do roku 2023 jste tak u nás mohli spatřit vláčky dva. Jezdili jsme pro Vás sezonně a to s kapacitou vláčku 36 osob.


V roce 2023 jsme dostali možnost pro naše cestující zakoupit zcela nový vyhlídkový vláček, který s sebou nese spoustu výhod. Vláček se pyšní nejen svým moderním designem, ale také tichým a ekologickým provozem, zasklením přívěsů a topením, abychom mohli našim cestujícím dopřát maximální pohodlí za každého počasí. Kapacita tohoto nového vláčku činí 64 osob.


Další výhodou jistě bude, že vyhlídkový vláček tu pro vás bude po celý rok i během zimních měsíců. Poctivě jsme vybírali vláček, který by se hodil jak na naší farmu, tak i pro naše zákazníky, kteří se rozhodnou si náš vláček pronajmout k příležitosti nějaké mimořádné akce, např. svatby, oslavy narozenin, nebo městské slavnosti.

V areálu farmy najdete také občerstvení ,,U Husy“, které vám nabízí možnost ochutnat regionální jídla a naše faremní speciality. Dále zemědělské muzeum, kde jsou k vidění historické zemědělské stroje a nářadí, které se v této oblasti dříve používaly.


Doporučujeme také navštívit naši řemeslnou dílnu, ze které budou vaše děti jistě nadšené.


Cestou domů se nezapomeňte zastavit v sýrárně, kde si můžete zakoupit a ochutnat naše bio výrobky.

Více informací naleznete na webu farmapencin.cz

Více informací na www.vlacekpencin.cz

Chcete nás kontaktovat?

Ozvěte se nám

Naši partneři

 

NAŠI PARTNEŘI